بیستمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم,نهج البلاغه و اذان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به میزبانی پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند در مشهد مقدس با حضور بیش از ۴۳۰ نفر از متسابقین برگزار می گردد

یستمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم,نهج البلاغه و اذان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به میزبانی پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند در مشهد مقدس با حضور بیش از ۴۳۰ نفر از متسابقین برگزار می گردد…… .

به گزارش روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی(ره)شازند سلیمانی رئیس روابط عمومی پالایشگاه امام خمینی شازند گفت: بیستمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم,نهج البلاغه و اذان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با حضور بیش از ۴۳۰ شرکت کننده در رشته های مختلف قرآنی در ۲ بخش برادران و خواهران از امروز ۲۲/۱۱/۹۳ در مشهد مقدس آغاز و به رقابت می پردازند. سلیمانی میزبان بیستمین دوره مسابقات اظهار داشت این مسابقات در راستای اهداف فرهنگی شرکت و نشر و گسترش فرهنگ علوم قرآنی بین کارکنان و خانواده های محترم آنان صورت می پذیرد و امیدواریم بتوانیم با حضور پرشور خانواده های محترم کارکنان رسالت فرهنگی و مذهبی خود را ایفا نماییم. .