توسعه پالایشگاه شازند اولویت نخست دولت در طرحهای پالایشگاهی است

شازند – خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: تکمیل طرح توسعه پالایشگاه شازند اولویت نخست دولت در راستای تکمیل پروژه های هفت گانه پالایشگاهی کشور قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر علیرضا ضیغمی شامگاه دوشنبه با بیان این مطلب در حاشیه بازدید از طرح توسعه پالایشگاه شازند افزود: پالایشگاه شازند یکی از پالایشگاههای موفق در امور عملیاتی کشور بوده که سهم بسزایی در تولید بنزین کشور عهده دار می باشد.

وی با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت و وفاق ملی بیان کرد: حفظ وحدت و وفاق ملی در کشور بستر ساز اجرای پروژه های ملی در سال جهاد اقتصادی است.

ضیغمی گفت: رعایت کلیه مواردHSE، قوانین ایمنی، ارائه آموزشهای لازم کوتاه مدت و بلند مدت در راه اندازی واحدهای مختلف پالایشگاهی لازم و ضروریست.

وی در بخش دیگر سخنان با گرامیداشت ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران هر چه دارد از برکات امام خمینی(ره) است که مهمترین آن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران است.

مدیر عامل پالایشگاه شازند نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از روند پیشرفت فیزیکی طرح توسعه پالایشگاه شازند گفت: پروژه واحد ۱۲ پالایشگاه شازند تیرماه امسال به بهره برداری می رسد.