۲۸ آبان ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

بازديد مديرعامل شركت از واحدهاي صنعتي توليد كننده قطعات پالايشگاهي


به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني (ره)  شازند ، مهندس علي جمشيدي مديرعامل و تني چند از مسئولين عملياتي،تعميراتي و تداركاتي پالايشگاه از واحدهاي صنعتي توليد كننده قطعات پالايشي در استان مركزي بازديد به عمل آوردند كه هدف از اين بازديد تحقق بخشيدن به منويات و تأكيدات مقام معظم رهبري (مد ظله العالي ) مبني بر توجه هر چه بيشتر به اقتصاد مقاومتي و نگاه به توليدات ملي بيان شد . همچنين در اين بازديد يك روزه ، حاضرين  ضمن بررسي قابليت هاي موجود در صنايع استان ، ايجاد انگيزه لازم براي توليد در صنايع پايين دستي را نيز در دستور كار خود قرار دادند .
گفتني است در اين بازديد كاري كه در روز دوشنبه مورخ ۱/۸/۹۵ از ساعت ۹ صبح الي ۲۰ انجام پذيرفت ، مسئولين پالايشگاه از نزديك با مديران و توليدات واحدهاي صنعتي همچون ماشين سازي ، ايران پتك ، پترو فجر مركزي ، فجر تابلو ، شيرسازي گدازش و اشتعال اراك آشنا شدند .
پس از اين بازديد ها  جلسه هم انديشي مهندس جمشيدي و تيم همراه با حضور رئيس سازمان صنعت ، معدن و تجارت و رئيس اتاق بازرگاني استان مركزي و مديران صنايع مربوطه در اتاق بازرگاني استان مركزي برگزار شد و حاضرين نظرات و پيشنهادات كارشناسي خود را مطرح نمودند . در اين جلسه مديران واحدهاي صنعتي با ابراز خشنودي از رويكرد پالايشگاه در آشنايي هر چه بيشتر با قابليت هاي توليدي صنايع ، اين امر را عامل رونق هر چه بيشتر اقتصادي در استان و زمينه ساز عدم وابستگي به خارج از كشور دانستند . مديران اين صنايع همچنين براي توليد و تأمين قطعات و ملزومات مورد نياز پالايشگاهي اعلام آمادگي نمودند .
در ادامه مهندس علي جمشيدي با بيان علاقه مندي پالايشگاه امام خميني (ره) شازند در استفاده از توانمندي هاي بومي و ملي ، رويكرد اين قطب بزرگ صنعتي را حمايت از توليدات داخلي بنا بر تأكيدات وزير محترم نفت و  معاونت محترم وزير و مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش دانسته و از مديران صنايع استان خواستند تا با حضوري فعال تر و با معرفي توانمندي ها و قابليت هاي خود زمينه ساز همكاري هر چه بيشتر پالايشگاه با واحدهاي توليدي در استان مركزي كه قطب صنعت كشور نام دارد را فراهم آورند .
وي بيان نمود با توجه به فرمايشات حضرت آيت ا… خامنه اي (مد ظله العالي ) و نامگذاري امسال به عنوان سال اقتصاد مقاومتي – توليد و اشتغال اين شركت آمادگي كامل را با عزمي جدي و مديريتي جهادي جهت حمايت هر چه بيشتر از توليدات ملي و نگاه به اقتصاد دروني را در دستور كار كليه ادارات زير مجموعه پالايشگاه قرار داديم و با حمايت هر چه بيشتر از صنايع كوچك و پايين دستي ان شاء الله مسبب رونق هر چه بيشتر اقتصاد و قطع وابستگي كشور به خارج و ايجاد اشتغال پايدار خواهيم بود .