بازدید مدیرعامل شرکت از واحدهای صنعتی تولید کننده قطعات پالایشگاهی


به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره)  شازند ، مهندس علی جمشیدی مدیرعامل و تنی چند از مسئولین عملیاتی،تعمیراتی و تدارکاتی پالایشگاه از واحدهای صنعتی تولید کننده قطعات پالایشی در استان مرکزی بازدید به عمل آوردند که هدف از این بازدید تحقق بخشیدن به منویات و تأکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) مبنی بر توجه هر چه بیشتر به اقتصاد مقاومتی و نگاه به تولیدات ملی بیان شد . همچنین در این بازدید یک روزه ، حاضرین  ضمن بررسی قابلیت های موجود در صنایع استان ، ایجاد انگیزه لازم برای تولید در صنایع پایین دستی را نیز در دستور کار خود قرار دادند .
گفتنی است در این بازدید کاری که در روز دوشنبه مورخ ۱/۸/۹۵ از ساعت ۹ صبح الی ۲۰ انجام پذیرفت ، مسئولین پالایشگاه از نزدیک با مدیران و تولیدات واحدهای صنعتی همچون ماشین سازی ، ایران پتک ، پترو فجر مرکزی ، فجر تابلو ، شیرسازی گدازش و اشتعال اراک آشنا شدند .
پس از این بازدید ها  جلسه هم اندیشی مهندس جمشیدی و تیم همراه با حضور رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت و رئیس اتاق بازرگانی استان مرکزی و مدیران صنایع مربوطه در اتاق بازرگانی استان مرکزی برگزار شد و حاضرین نظرات و پیشنهادات کارشناسی خود را مطرح نمودند . در این جلسه مدیران واحدهای صنعتی با ابراز خشنودی از رویکرد پالایشگاه در آشنایی هر چه بیشتر با قابلیت های تولیدی صنایع ، این امر را عامل رونق هر چه بیشتر اقتصادی در استان و زمینه ساز عدم وابستگی به خارج از کشور دانستند . مدیران این صنایع همچنین برای تولید و تأمین قطعات و ملزومات مورد نیاز پالایشگاهی اعلام آمادگی نمودند .
در ادامه مهندس علی جمشیدی با بیان علاقه مندی پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند در استفاده از توانمندی های بومی و ملی ، رویکرد این قطب بزرگ صنعتی را حمایت از تولیدات داخلی بنا بر تأکیدات وزیر محترم نفت و  معاونت محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش دانسته و از مدیران صنایع استان خواستند تا با حضوری فعال تر و با معرفی توانمندی ها و قابلیت های خود زمینه ساز همکاری هر چه بیشتر پالایشگاه با واحدهای تولیدی در استان مرکزی که قطب صنعت کشور نام دارد را فراهم آورند .
وی بیان نمود با توجه به فرمایشات حضرت آیت ا… خامنه ای (مد ظله العالی ) و نامگذاری امسال به عنوان سال اقتصاد مقاومتی – تولید و اشتغال این شرکت آمادگی کامل را با عزمی جدی و مدیریتی جهادی جهت حمایت هر چه بیشتر از تولیدات ملی و نگاه به اقتصاد درونی را در دستور کار کلیه ادارات زیر مجموعه پالایشگاه قرار دادیم و با حمایت هر چه بیشتر از صنایع کوچک و پایین دستی ان شاء الله مسبب رونق هر چه بیشتر اقتصاد و قطع وابستگی کشور به خارج و ایجاد اشتغال پایدار خواهیم بود .