۲۲ آذر ۱۳۹۷

اشتراك مطالب

اشتراک rss مطالب

اشتراک توسط ایمیل:

بايگاني موضوعي
بایگانی ماهانه

آيت ا… دري نجف آبادي:طرح توسعه پالايشگاه نفت امام خميني(ره)شازند يك طرح بزرگ ملي است و همه بايد با يك بسيج عمومي كمك كنند تا اين پروژه انشاءا… بزودي راه اندازي شود

به گزارش روابط عمومي شركت پالايش نفت امام خميني(ره)شازند، در اين همايش يك روزه كه در مجتمع فرهنگي پالايشگاه نفت امام خميني (ره) شهر مهاجران صورت پذيرفت، مسئولين دفاتر و مجريان ائمه جمعه استانهاي خوزستان، اصفهان، چهارمحال و بختياري، قم، لرستان، ايلام، كرمانشاه و مركزي حضور داشتند .

آيت ا.. دري نجف آبادي نماينده محترم ولي فقيه وامام جمعه محترم استان مركزي كه در حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمين حاج آقا تقوي رئيس محترم شوراي سياست گذاري ائمه جمعه كشور و ائمه محترم جمعه استان, استاندار و مديران استاني به ايراد سخن پرداخت فرمود: پالايشگاه شازند يكي از پالايشگاهها يي است كه طرح توسعه آن شامل ۱۴ واحد بوده كه بزودي راه اندازي خواهد شد و ۱۱ ميليون ليتر بنزين به توليد كشور اضافه خواهد نمود و اين يك كار بزرگي است كه در اراك دارد انجام مي شود.من هم به نوبه خود به آقاي رحيمي و آقاي رئيس جمهور گفتم كه همه توانم را براي اين كاربسيج كردم و از همه كارمندان و كاركنان و شركتها تشكر مي كنم و تقاضا مي نمايم كه همه در راه اندازي اين پروژه همكاري كنند.نمايندگان مجلس همه كمك كنند كه اين طرح راه بيفتد و خواهش مي كنم مسائل حاشيه اي را ناديده بگيرند. بنده بعنوان نماينده ولي فقيه در استان از هيچ احدي چه نمايندگان استان و چه غيره نميپذيرم كه نسبت به اين طرح كوچكترين سهل انگاري داشته باشند و از همه مي خواهم كه با يك بسيج فعال در اسرع وقت پالايشگاه راه اندازي شود و به دولت هم اعلام كردم كه راه اندازي اين پروژه و افزايش ظرفيت بنزين توليدي آن مايه افتخار شماست ويك تحول بزرگي در توليد كشور بوجود مي آورد. دركنار اين توليدگازوئيل ,نفت مازود,مايعات نفتي هم اضافه مي شود.در واقع۸۰۰۰۰ هزار بشكه بنزين در روز به ظرفيت پالايشگاهي كشور اضافه مي شود يعني ظرفيت۱۵۰ هزار بشكه اي در روز به ۲۵۰ هزار بشكه در روز ارتقاء مي يابد.بعلاوه اينكه اين افزايش ظرفيت توليدي در استانهاي ديگر هم از جمله اصفهان ,بندر عباس وآبادان در حال انجام است. لازم به ذكر است پروژه افزايش ظرفيت پالايشگاه اراك ۹۲% پيشرفت كاري داشته و اين مديون زحمات همه مديران و كاركنان پرتلاش پالايشگاه ومديرعامل محترم مهندس نوربخش در پالايشگاه است كه انشاءا… تا ۲۲ بهمن با كمكهاي آقايان شعباني فراستاندار , مهندس مير كاظمي وزير نفت و مهندس ضيغمي شمع هاي اين پروژه را روشن خواهيم كرد و از آقاي تقوي مي خواهم اين مسئله مهم و نويد راه اندازي آن را به رهبر معظم انقلاب اعلام بفرمايند. در ادامه مسئول دفتر نمايندگي شوراي سياست‌گذاري ائمه‌جمعه استان مركزي دراين مراسم گفت: نمازجمعه سنگري مقدس و حافظ ارزشها است و اجراي موفق مجريان ستادهاي نماز جمعه و برخورداري از توانايي گويش بالا و تسلط بر ارائه مطالب مفيد و جذاب در جذب و گرايش بيشتر مردم به حضور در نماز جمعه اثرگذار است. . . محمد علي صالحي ارتقاي اخلاق، خودباوري، اعتماد به نفس، كاهش اضطراب و آسيب‌شناسي مجريان و آشنايي هرچه بيشتر با شيوه و ادبيات اجراي موفق را از اهداف اين همايش عنوان كرد. .