آیت ا… دری نجف آبادی:طرح توسعه پالایشگاه نفت امام خمینی(ره)شازند یک طرح بزرگ ملی است و همه باید با یک بسیج عمومی کمک کنند تا این پروژه انشاءا… بزودی راه اندازی شود

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره)شازند، در این همایش یک روزه که در مجتمع فرهنگی پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) شهر مهاجران صورت پذیرفت، مسئولین دفاتر و مجریان ائمه جمعه استانهای خوزستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، قم، لرستان، ایلام، کرمانشاه و مرکزی حضور داشتند .

آیت ا.. دری نجف آبادی نماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه محترم استان مرکزی که در حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا تقوی رئیس محترم شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور و ائمه محترم جمعه استان, استاندار و مدیران استانی به ایراد سخن پرداخت فرمود: پالایشگاه شازند یکی از پالایشگاهها یی است که طرح توسعه آن شامل ۱۴ واحد بوده که بزودی راه اندازی خواهد شد و ۱۱ میلیون لیتر بنزین به تولید کشور اضافه خواهد نمود و این یک کار بزرگی است که در اراک دارد انجام می شود.من هم به نوبه خود به آقای رحیمی و آقای رئیس جمهور گفتم که همه توانم را برای این کاربسیج کردم و از همه کارمندان و کارکنان و شرکتها تشکر می کنم و تقاضا می نمایم که همه در راه اندازی این پروژه همکاری کنند.نمایندگان مجلس همه کمک کنند که این طرح راه بیفتد و خواهش می کنم مسائل حاشیه ای را نادیده بگیرند. بنده بعنوان نماینده ولی فقیه در استان از هیچ احدی چه نمایندگان استان و چه غیره نمیپذیرم که نسبت به این طرح کوچکترین سهل انگاری داشته باشند و از همه می خواهم که با یک بسیج فعال در اسرع وقت پالایشگاه راه اندازی شود و به دولت هم اعلام کردم که راه اندازی این پروژه و افزایش ظرفیت بنزین تولیدی آن مایه افتخار شماست ویک تحول بزرگی در تولید کشور بوجود می آورد. درکنار این تولیدگازوئیل ,نفت مازود,مایعات نفتی هم اضافه می شود.در واقع۸۰۰۰۰ هزار بشکه بنزین در روز به ظرفیت پالایشگاهی کشور اضافه می شود یعنی ظرفیت۱۵۰ هزار بشکه ای در روز به ۲۵۰ هزار بشکه در روز ارتقاء می یابد.بعلاوه اینکه این افزایش ظرفیت تولیدی در استانهای دیگر هم از جمله اصفهان ,بندر عباس وآبادان در حال انجام است. لازم به ذکر است پروژه افزایش ظرفیت پالایشگاه اراک ۹۲% پیشرفت کاری داشته و این مدیون زحمات همه مدیران و کارکنان پرتلاش پالایشگاه ومدیرعامل محترم مهندس نوربخش در پالایشگاه است که انشاءا… تا ۲۲ بهمن با کمکهای آقایان شعبانی فراستاندار , مهندس میر کاظمی وزیر نفت و مهندس ضیغمی شمع های این پروژه را روشن خواهیم کرد و از آقای تقوی می خواهم این مسئله مهم و نوید راه اندازی آن را به رهبر معظم انقلاب اعلام بفرمایند. در ادامه مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه استان مرکزی دراین مراسم گفت: نمازجمعه سنگری مقدس و حافظ ارزشها است و اجرای موفق مجریان ستادهای نماز جمعه و برخورداری از توانایی گویش بالا و تسلط بر ارائه مطالب مفید و جذاب در جذب و گرایش بیشتر مردم به حضور در نماز جمعه اثرگذار است. . . محمد علی صالحی ارتقای اخلاق، خودباوری، اعتماد به نفس، کاهش اضطراب و آسیب‌شناسی مجریان و آشنایی هرچه بیشتر با شیوه و ادبیات اجرای موفق را از اهداف این همایش عنوان کرد. .